Детейлінг

ДЕТЕЙЛІНГ/АВТОМИЙКА/ШИНОМОНТАЖ

Об’єднуємо комплекс послуг по догляду за інтер’єром та екстер’єром автомобіля.

ДЕТЕЙЛІНГ

ДЕТЕЙЛІНГ ЕКСТЕР'ЄРУ

У детейлінг екстер'єру включені всі технологічні процеси, пов'язані з доглядом, відновленням, захистом зовнішнього вигляду автомобіля, починаючи від легкої мийки, закінчуючи глибоким відновленням і ремонтом вм'ятин. При цьому існують різні програми, що включають в себе набір послуг, необхідних для конкретного випадку.

ДЕТЕЙЛІНГ ІНТЕР'ЄРУ

У детейлінг інтер'єру включені всі технологічні процеси, пов'язані з очищенням інтер'єру, від хімчистки шкіряних сидінь і вологого очищення стелі до очищення ніші запасного колеса. В процесі детейлінг інтер'єру кожен сантиметр вашого авто, незалежно від матеріалу, не залишиться без уваги.

МИ ВАМ ПЕРЕТЕЛЕФОНУЄМО

Автокомплекс Lion

  ФОТО ДЕТЕЙЛІНГ

  АВТОМИЙКА

  АВТОМИЙКА

  Автомийка включає всі технологічні процеси, пов'язані з доглядом, захистом зовнішнього вигляду автомобіля,що здійснює миття автомобілів і яке надає супутні послуги.

  ХІМЧИСТКА САЛОНУ

  Хімчистка салону є комплексною процедурою і проводиться як в середині машини так і в багажньому відділі. Для хімчистки салону використовуєм лише професійні, безпечні для різного виду поверхонь та здоров'я людей і тварин засоби.

  МИ ВАМ ПЕРЕТЕЛЕФОНУЄМО

  Автокомплекс Lion

   ФОТО АВТОМИЙКА

   ШИНОМОНТАЖ

   БАЛАНСУВАННЯ КОЛІС

   Балансування коліс необхідне для підвищення безпеки їзди на автомобілі, поліпшення його ходових якостей і керованості. Якщо колеса не збалансовані вчасно, це може привести до підвищення вібрації, швидкого зносу рульового управління і деформації елементів підвіски.

   ВУЛКАНІЗАЦІЯ

   Вулканізація є складним технологічним процесом, що перетворює пластичний каучук в гуму. При цьому форма виробу фіксується, він стає більш еластичним, міцнішим і твердішим. Гуму після вулканізації складно розірвати, її експлуатаційні характеристики поліпшуються, а витривалість досягає неймовірних параметрів.

   МИ ВАМ ПЕРЕТЕЛЕФОНУЄМО

   Автокомплекс Lion

    ФОТО ШИНОМОНТАЖ

    МИ ВАМ ПЕРЕТЕЛЕФОНУЄМО

    Автокомплекс Lion

     КОНТАКТИ