Послуги

Компанія Lion Auto надає послуги доставки автомобілів із США, Канади та ЄС. Ми надаємо нашим клієнтам підтримку у даній послузі від А до Я. Від консультації до доставки та ремонту вашого нового автомобіля в Україні.

Наша компанія надає послуги з допомоги у продажі вашого авто включаючи послуги передпродажної підготовки, публікації про продаж на власних та провідних авторесурсах України, а також послуги кредитування, trade-in та автовикупу.

АВТОЗАПЧАСТИНИ

У вашому розпорядженні великий вибір мультибрендових запчастин які ви можете придбати безпосередньо у нас або у нашому інтернет магазині. Тут ви зможете знайти все необхідне для вашого авто по найкращій ціні.

До ваших послуг автокомплекс, у якому ми надаємо послуги автомийки та детейлінгу.
Ми використовуємо лише провідні засоби для догляду за допомогою яких надаємо широкий спектр послуг з відновлення, захисту та догляду усіх елементів автомобіля.

Все своє! Компанія LION займається ремонтом та обслуговуванням усіх типів та брендів автомобілів. Досвід, найсучасніше обладнання та відповідальність нашого висококваліфікованого персоналу забезпечує високу якість виконання робіт.

ШИНОМОНТАЖ

Якісний шиномонтаж у Львові. Чи варто нагадувати про те, що правильно підібрані і якісно встановлені шини є найкращою гарантією комфортабельного і безпечного пересування.

СТРАХУВАННЯ АВТО

Ми передбачили усе! Куди ж без хорошої страхової компанії? Ви можете застрахувати свій автомобіль не покидаючи наш автосалон.

СТРАХУВАННЯ АВТО    Кредитування

    Для всіх наших клієнтів діють особливі умови кредитування на автомобілі! Ви можете взяти кредит як на авто, яке знаходиться в нас на площадці, так і на автомобіль, який буде пригнаний саме на ваше замовлення.

    КРЕДЕТУВАННЯ